o głosie

Boję się

Boję się, że jak pójdę na przesłuchanie to mi powiedzą, że się nie nadaję i koniec marzeń.
Jeśli nauczyciel powie Ci, że się nie nadajesz i nie możesz śpiewać to znaczy, że nie umie Cię nauczyć. 
Są nauczyciele TOP, oni uczą tylko najbardziej zaawansowanych i nie dziwne, że nie znajdą czasu na uczenie od podstaw. Możesz też dowiedzieć się, że jesteś przypadkiem trudnym, wymagającym czasu i wielkiej cierpliwości (nazywam ten styl pracy kamieniołomami i uczciwie uprzedzam uczniów, że tak właśnie będzie przebiegała praca)
Ale jeśli ktoś całkowicie odrzuca uczenie to znaczy, że nie wierzy we własne zdolności pedagoga lub ma za małą wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Każdy człowiek, który nie ma przeszkód fizjologicznych może nauczyć się śpiewać (nie mówię o karierze, to zupełnie co innego). Nie pozwól, aby zablokowany nauczyciel pozbawił Cię marzeń i szukaj dalej swojego mentora.

 

 

Jeżeli masz pytania, napisz:

Eliza Szulińska - fb

eliza.szulinska@gmail.com

kwaddrattNazywam się Eliza Szulińska i od ponad 10 lat uczę śpiewu. Chcę, aby jak najwięcej ludzi mogło cieszyć się pięknym i zdrowym głosem.  Śpiew wyzwala radość, optymizm, niespotykane pokłady energii i siły. Każdy człowiek może czerpać z tego wielką przyjemność. Stale poszukuję metod wspomagających rozwój wokalistów zarówno początkujących, jak i koncertujących. Mimo klasycznego wykształcenia uczę gatunków: musical, jazz, piosenka aktorska. Jeśli chcesz przeczytać więcej zapraszam do BIO