początek

W styczniu 2021 odbyła się pierwsza konferencja zainicjowana przez Elizę Szulińską - euforystkę. W czasie debaty, wspólnie z kilkudziesięcioma ekspertami oraz dużą grupą pasjonatów postanowiliśmy, że będziemy działać na rzecz uwalniania głosu. Naszym pierwszym celem jest zwiększanie świadomości społecznej. Dążymy do tego, aby za kilka lat żadne dziecko w Polsce nie usłyszało piętnujących i wykluczających słów: nie masz głosu! To musi się skończyć. Muzyka w szkole ma zachęcać do śpiewania, budzić pasję, a nie powodować urazy trwające latami. Działamy wspólnie, aby rozpropagować śpiewanie i profesjonalną pracę z głosem.  Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Artystów Euforis.

kim jesteśmy?

Inicjatorką konferencji jest Eliza Szulińska

Ekspertka w dziedzinie kształcenia głosów, producentka, coach, inspiratorka. Więcej informacji.

  - Spotkałam setki ludzi, którzy wyrzekli się pasji śpiewania, ponieważ w dzieciństwie ktoś im powiedział, że nie mają głosu. Jesteśmy chyba jedynym krajem na świecie, w którym śpiew nie jest powszechny, naturalny i radosny. Śpiew w Polsce wiąże się często ze wstydem, oceną, oczekiwaniami kariery i presją. Dlatego wzywam wszystkie świadome osoby: ekspertów, pasjonatów, znawców i miłośników śpiewu do połączenia sił i energii! Rozpocznijmy wielką kampanię promującą śpiew.
LOVE  

Głównym organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Artystów Euforis

Stowarzyszenie zajmuje się interdyscyplinarnymi działaniami artystycznymi. Łączymy pasjonatów z profesjonalnymi nauczycielami różnych dziedzin sztuki, a także osoby ze świata nauki i biznesu. Promujemy twórczy styl życia. Sprzyjamy wymianie i inspiracji. Zachęcamy wszystkich wrażliwych ludzi do działań twórczych, artystycznych eksperymentów i odkryć. Od ponad 10 lat organizujemy cyklicznie warsztaty wokalne w różnych miejscach w Polsce, a także warsztaty, koncerty, wystawy i happeningi. Tworzymy także warsztaty online, dzięki którym osoby, które mieszkają w mniejszych miejscowościach mogą otwierać się na kulturę.  

 

Organizatorzy konferencji:

 

Iwona Wach

prezes Stowarzyszenia Artystów Euforis.
Członek Zarządu Genomed S.A.

Barbara Tritt

Śpiewaczka - sopran. Nauczycielka śpiewu. Kieruje kilkoma instytucjami zajmującymi się działalnością artystyczną i dydaktyką. Prowadzi szkolenia z emisji głosu, a także pracuje jako rehabilitant głosu. producentka, koordynatorka.

Kamil Gojowy

Dyrygent chóralny, śpiewak, kompozytor, młody publicysta. Koordynator działań organizacyjnych Ogólnopolskiej Konferencji Mam Głos oraz specjalista ds. zarządzania nowymi mediami. Instruktor wokalny w Chórze Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Specjalista ds. zarządzania nowymi mediami. Zapalony działacz kulturalny i animator życia muzycznego. Zajmuje się edukacją muzyczną od dzieci po seniorów. Z wieloma sukcesami prowadzi amatorskie zespoły śpiewacze na Śląsku.  

Ewa Przybysz

Z wykształcenia psycholog, z zawodu handlowiec i marketerka, z
zamiłowania organizatorka eventów. Prywatnie mama dorosłego syna.
Jako psycholog realizuje się organizując konferencje, wykłady i
warsztaty dla kobiet pod marką  Dobrze mi. Dobrze mi
powstało w 2016 roku i od tego czasu obyło się przeszło 30 różnego
rodzaju wydarzeń, na których prelegentami byli m.in. Katarzyna Miller,
dr Ewa Woydyłło, Wojciech Eichelberger. W wydarzeniach zorganizowanych
przez Ewę  uczestniczyło do tej pory prawie 9000 kobiet. Jej motto brzmi
„rób tak, aby było Ci dobrze”. Od 2023 współpracuje z Ogólnopolską Konferencją MAM GŁOS oraz Stowarzyszeniem Artystów Euforis.

Izabella Szmiel

Studentka, wolontariuszka Ogólnopolskiej Konferencji MAM GŁOS.

Emilia Łukaszczyk

Studentka pedagogiki, wolontariuszka Ogólnopolskiej Konferencji MAM GŁOS