początek

W styczniu 2021 odbyła się pierwsza konferencja zainicjowana przez Elizę Szulińską - euforystkę. W czasie debaty, wspólnie z kilkudziesięcioma ekspertami oraz dużą grupą pasjonatów postanowiliśmy, że będziemy działać na rzecz uwalniania głosu. Naszym pierwszym celem jest zwiększanie świadomości społecznej. Dążymy do tego, aby za kilka lat żadne dziecko w Polsce nie usłyszało piętnujących i wykluczających słów: nie masz głosu! To musi się skończyć. Muzyka w szkole ma zachęcać do śpiewania, budzić pasję, a nie powodować urazy trwające latami. Działamy wspólnie, aby rozpropagować śpiewanie i profesjonalną pracę z głosem.  Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Artystów Euforis.

kim jesteśmy?

Inicjatorką konferencji jest Eliza Szulińska
Ekspertka w dziedzinie kształcenia głosów, producentka, coach, inspiratorka. Więcej informacji.

  - Spotkałam setki ludzi, którzy wyrzekli się pasji śpiewania, ponieważ w dzieciństwie ktoś im powiedział, że nie mają głosu. Jesteśmy chyba jedynym krajem na świecie, w którym śpiew nie jest powszechny, naturalny i radosny. Śpiew w Polsce wiąże się często ze wstydem, oceną, oczekiwaniami kariery i presją. Dlatego wzywam wszystkie świadome osoby: ekspertów, pasjonatów, znawców i miłośników śpiewu do połączenia sił i energii! Rozpocznijmy wielką kampanię promującą śpiew.
LOVE  

Głównym organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Artystów Euforis

Stowarzyszenie zajmuje się interdyscyplinarnymi działaniami artystycznymi. Łączymy pasjonatów z profesjonalnymi nauczycielami różnych dziedzin sztuki, a także osoby ze świata nauki i biznesu. Promujemy twórczy styl życia. Sprzyjamy wymianie i inspiracji. Zachęcamy wszystkich wrażliwych ludzi do działań twórczych, artystycznych eksperymentów i odkryć. Od ponad 10 lat organizujemy cyklicznie warsztaty wokalne w różnych miejscach w Polsce, a także warsztaty, koncerty, wystawy i happeningi. Tworzymy także warsztaty online, dzięki którym osoby, które mieszkają w mniejszych miejscowościach mogą otwierać się na kulturę.  

 

Organizatorzy konferencji:

 

Iwona Wach

prezes Stowarzyszenia Artystów Euforis.
Członek Zarządu Genomed S.A.

Justyna  Maj - Selwant

artystka, producentka, koordynatorka. Producentka Ogólnopolskiej Konferencji MAM GŁOS.

Barbara Tritt

Śpiewaczka - sopran. Nauczycielka śpiewu. Kieruje kilkoma instytucjami zajmującymi się działalnością artystyczną i dydaktyką. Prowadzi szkolenia z emisji głosu, a także pracuje jako rehabilitant głosu. producentka, koordynatorka.

Kamil Gojowy

Dyrygent chóralny, śpiewak, kompozytor, młody publicysta. Koordynator działań organizacyjnych Ogólnopolskiej Konferencji Mam Głos oraz specjalista ds. zarządzania nowymi mediami. Instruktor wokalny w Chórze Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Specjalista ds. zarządzania nowymi mediami. Zapalony działacz kulturalny i animator życia muzycznego. Zajmuje się edukacją muzyczną od dzieci po seniorów. Z wieloma sukcesami prowadzi amatorskie zespoły śpiewacze na Śląsku.  

Elżbieta Izdebska

Śpiewaczka, psycholog, nauczycielka śpiewu, producentka. W pracy nad głosem wykorzystuje wiedzę i narzędzia psychologiczne. W trakcie szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Więcej.

Izabella Szmiel

Studentka, wolontariuszka Ogólnopolskiej Konferencji MAM GŁOS.

Patrycja Sochowska

Coach. Więcej.

Renata Bartysiewicz

Muzykolog, muzyk, prawnik

Aleksandra Cekus

Inżynier, studentka, pasjonatka śpiewu.  

Emilia Łukaszczyk

Studentka pedagogiki, wolontariuszka Ogólnopolskiej Konferencji MAM GŁOS

Aleksandra Mirecka

Prawniczka, pasjonatka psychologii i sztuki. Działaczka na rzecz praw człowieka i wspierania ofiar przemocy. Zawodowo związana z Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich i Centrum Praw Kobiet.