Partnerzy:

 

Studium Wokalne kształcące w profilu śpiewu klasycznego, musicalu, jazzu, piosenki estradowej. W ramach działalności prowadzony jest także kurs wokalno-aktorski dla dzieci i młodzieży VOCALART JUNIOR. www.vocalart.pl

 

 

Towarzystwo zajmuje się promocją młodych zdolnych artystów poprzez projekty artystyczne, nagrania płyt, warsztaty ARTcamp oraz szkolenia. www.towarzystwo.tmscp.pl

 

 

Centrum Kształcenia prowadzi kursy certyfikowane świadectwem MEN z zakresu emisji głosu, metodyki nauczania śpiewu, logopedii. www.vocalart-centrum.tmscp.pl

 

 

Jesteśmy jedną z najstarszych polskich firm doradztwa personalnego, która już od ponad 25 lat wspiera firmy m.in w rozwoju kompetencji ich pracowników. www.experumhr.pl

 

Wierzymy, że dzięki przywracaniu świadomego kontaktu z ciałem, człowiek staje się empatyczny, szanujący siebie, relacje, wrażliwszy na naturę, rozumiejący złożoność, otwarty na dialog i rozwiązania. 

Stowarzyszenie Muzyczne
CHÓR CONCENTUS

Celem Stowarzyszenia jest: upowszechnianie kultury muzycznej, rozwijanie zamiłowań muzycznych, umacnianie więzi międzyludzkich. 

 

Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chóralnej "Cantica Cantamus" działa w obszarze chóralistyki. Organizuje koncerty, warsztaty oraz inspiruje do tworzenia muzyki chóralnej. 

 

Aleksandra Borowiecka - blogerka chóralna.

Propaguje chóralistykę, edukację muzyczną jako formę rozwoju osobistego, nauki współpracy. Wierzy w mindchórness i mądrą edukację muzyczną.  

Celem stowarzyszenia jest prowadzenie działalności kulturalnej i edukacyjnej zwłaszcza w zakresie inicjowania, wspierania i pomocy w przedsięwzięciach edukacyjno-kulturalnych, w szczególności festiwalach i konkursach filmowych, fotograficznych i muzycznych. Stowarzyszenie Artifices Artificibus jest partnerem: Filmowych Warsztatów Zawodowych FILM:LAB, III Nocy Chórów w Gliwicach oraz XV Festiwalu Śląskiej Pieśni Chóralnej MAGNIFICAT. 

 

Fundacja promująca muzykę operową i rozwój artystyczny.


 

Chór powstał w listopadzie 2016 roku. Złożony z ludzi kochających muzykę i śpiew w różnym wieku. Od podstaw zaczynali swój warsztat wokalny i repertuarowy.  

.
.
Celami Stowarzyszenia są: popularyzowanie muzyki, kultury i sztuki, wspieranie rozwoju artystów-muzyków, upowszechnianie kultury muzycznej.

 

Patrycja Kawecka - Czerska MUZOFILIA

Piosenkarka, trener wokalny, producent, songwriter, pedagog.

 

 

Centrum Kultury w Chojnie

 

 

Studio nauki śpiewu, dykcji, aktorstwa i tańca.

Dom Kultury Śródmieście to samorządowa instytucja kultury m.st. Warszawy - stwarza możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego i samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej.

Księgarnia muzyczna, która spełnia muzyczne marzenia o nutach i książkach. Poszukujemy dla Was i sprowadzamy wydania nutowe z całego świata, wspierając w ten sposób rozwój Waszych muzycznych pasji. www.alenuty.pl

 

Humanistyczno-artystyczna szkoła zawodowa kształcąca w trybie stacjonarnym i zaocznym w unikalnych zawodach artystycznych.

Zespół wokalny INSPIRO Ensemble został założony w 2006 roku przez Aleksandrę Wojtaszek. Koncertował w Polsce, Niemczech, Czechach, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Izraelu, Grecji, Szwecji i na Malcie; współpracował z muzykami solowymi/Hanna Banaszak, Magda Umer, Rei Ceballo i orkiestrami: Sinfonietta Polonia pod dyr. Cheunga Chaua i ProArtibus Hannover pod dyr. Hansa Eulera; wykonywał koncerty autorskie z muzyką chińską, brazylijską, kubańską czy arabską. 

 

Logopedia artystyczna, komfort mówienia, wady wymowy u osób dorosłych.  www.mowkasztuka.pl

 

 

Profesjonalne lekcje śpiewu dla każdego w centrum Warszawy prowadzi Olga Rusin. Stara się obiektywnie spojrzeć na ciało, które z wokalnego punktu widzenia jest unikatowym, idealnym instrumentem. Dba o emocje, oddech i charakterystyczny tembr głosu każdego ucznia. Głos to piękny śpiew! Głos to wyraz naszych myśli i emocji! Głos to nasze narzędzie komunikacji! DBAJ O SWÓJ GŁOS!

 

 

 

JazzState wraz z Fundacją Muzyczni Czarodzieje realizuje inicjatywę UFO Kultura Ufa Miłości.
Jej celem jest umożliwienie osobom z różnorodnymi ograniczeniami, barierami, wykluczonym społecznie dostęp do muzyki, zarówno w roli odbiorcy, jak i twórcy.
Odbyła się już w zakładzie poprawczym dla dziewczyn, zakładzie karnym dla mężczyzn, miejskim ośrodku pomocy społecznej oraz hospicjum.
Stowarzyszenie Psychologowie i Psychoterapeuci dla Społeczeństwa powstało jako kontynuacja działań specjalistów zdrowia psychicznego z całej Polski, którzy pod wspólnym szyldem udzielali bezpłatnej pomocy psychologicznej podczas 1. fali pandemii koronawirusa. Członkowie organizacji zajmują się również psychoedukacją oraz organizują wydarzenia integrujące środowisko profesjonalistów.

 

Studio Głosu "WokalKołcz" w Warszawie założone przez Patrycję Serafin - polonistkę, logopedkę, andragoga.  Reprezentuje holistyczne podejście do głosu - zarówno mówionego jak i śpiewanego. Łączy aspekty logopedyczne że sztuką wokalną i odwrotnie. Pracuje z młodzieżą oraz dorosłymi - wokalistami, aktorami, lektorami.

 

 

Specjalista Public Relations z międzynarodowym doświadczeniem i nauczyciel kreatywnego pisania. 

 

 

 

Stowarzyszenie Wokalistów MIX to pasjonaci wokalistyki, absolwenci polskich Akademii Muzycznych, nauczyciele śpiewu, wokaliści (śpiew klasyczny, jazz, pop, rock, folk), terapeuci głosu i dyrygenci propagujący technikę MIX i pracujący nią na co dzień.

 

 

 

 

Jesteśmy grupą mam, które postanowiły rozwijać swoją pasję w towarzystwie naszych małych dzieci. Śpiewamy, spotykamy się, wymieniamy ubrankami i wspieramy w codziennych wyzwaniach macierzyństwa i rozwoju. Dzielimy się historiami i zachęcamy inne mamy do zakładania podobnych chórów.

Szkoła działa od 6 lat w Nowym Sączu. Właścicielką Szkoły jest Monika Rębilas, która prowadzi indywidualne zajęcia ze śpiewu. Do szkoły uczęszczają dzieci od najmłodszych lat, ale także osoby dorosłe. W szkole ćwiczymy emisję głosu rozrywkową i klasyczną, dykcję, poprawy oddech oraz rehabilitujemy głosy techniką Dr Vox/Lax Vox.

 

.

 

Niepubliczna Szkoła Policealna Natural Voice Perfection Institute ma swoją siedzibę w Krakowie, w mieście w którym przez wieki rozwijała się polska kultura i sztuka. Stanowi idealne miejsce na opanowanie wszystkich tajników współczesnej wokalistyki. To miejsce magiczne i artystyczne w najlepszym tego słowa znaczeniu. Tworzą ją najlepsza, międzynarodowa, renomowana kadra.

.

 

Zespół GoMix to kompleksowa obsługa nagłośnienia podczas różnego typu wydarzeń. Współpracujemy z instytucjami kultury i artystami.

.

Śląski Związek Chórów i Orkiestr jest spadkobiercą i kontynuatorem dzieła Związku Śląskich Kół Śpiewaczych, zapoczątkowanego 18 kwietnia 1910 roku w ówcześnie pruskim Bytomiu z inicjatywy tamtejszego aptekarza, śpiewaka chóru „Jedność” i działacza „Sokoła”, Michała Damiana Wolskiego. Uczyniono to „celem wzajemnego wspierania się w trudnych warunkach, w jakich się wówczas wszystkie niemal towarzystwa śpiewackie znajdowały”. Związek skupia 12 okręgów śpiewaczo muzycznych: Chorzowsko- Świetochłowicki, Gliwicko-Zabrski, Katowicki, Mikołowski, Mysłowicki, Nadwiślański, Piekarski, Raciborski, Rudzki, Rybnicki, Tarnogórski, Wodzisławski, Obecnie Związek zrzesza prawie 7000 śpiewaków, muzyków i działaczy związanych z działalnością w ponad 150 chórów  i orkiestr.

.

 

 

Męski zespół wokalny, działający w Krakowie przy Kościele Rektoralnym pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Znaczną część repertuaru stanowi muzyka sakralna i liturgiczna. Zespół specjalizuje się w oprawie uroczystości kościelnych.

.

 

 

Stowarzyszenie powstało w 2021 roku, zrzeszając ludzi kultury: kompozytorów, dyrygentów, instrumentalistów i wokalistów. Naszym głównym celem jest organizacja wydarzeń o charakterze kulturalnym i edukacyjnym na terenie Małopolski.

Jeśli jest Ci bliska misja konferencji MAM GŁOS, dołącz do nas!
Nie zwlekaj. Możesz włączyć się w nasze działania w każdej chwili.
Zapraszamy. dowiedz się więcej.