Partnerzy:

 

 

Jesteśmy jedną z najstarszych polskich firm doradztwa personalnego, która już od ponad 25 lat wspiera firmy m.in w rozwoju kompetencji ich pracowników. www.experumhr.pl

 

 

Centrum Kształcenia prowadzi kursy certyfikowane świadectwem MEN z zakresu emisji głosu, metodyki nauczania śpiewu, logopedii. www.vocalart-centrum.tmscp.pl

 

Centrum Kultury w Chojnie

Dom Kultury Śródmieście to samorządowa instytucja kultury m.st. Warszawy – stwarza możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego i samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej.

 

Studium Wokalne kształcące w profilu śpiewu klasycznego, musicalu, jazzu, piosenki estradowej. W ramach działalności prowadzony jest także kurs wokalno-aktorski dla dzieci i młodzieży VOCALART JUNIOR. www.vocalart.pl

 

Wierzymy, że dzięki przywracaniu świadomego kontaktu z ciałem, człowiek staje się empatyczny, szanujący siebie, relacje, wrażliwszy na naturę, rozumiejący złożoność, otwarty na dialog i rozwiązania. 

Zespół wokalny INSPIRO Ensemble został założony w 2006 roku przez Aleksandrę Wojtaszek. Koncertował w Polsce, Niemczech, Czechach, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Izraelu, Grecji, Szwecji i na Malcie; współpracował z muzykami solowymi/Hanna Banaszak, Magda Umer, Rei Ceballo i orkiestrami: Sinfonietta Polonia pod dyr. Cheunga Chaua i ProArtibus Hannover pod dyr. Hansa Eulera; wykonywał koncerty autorskie z muzyką chińską, brazylijską, kubańską czy arabską. 

 

 

Towarzystwo zajmuje się promocją młodych zdolnych artystów poprzez projekty artystyczne, nagrania płyt, warsztaty ARTcamp oraz szkolenia. www.towarzystwo.tmscp.pl

 

 

Logopedia artystyczna, komfort mówienia, wady wymowy u osób dorosłych.  www.mowkasztuka.pl

 

 

Profesjonalne lekcje śpiewu dla każdego w centrum Warszawy prowadzi Olga Rusin. Stara się obiektywnie spojrzeć na ciało, które z wokalnego punktu widzenia jest unikatowym, idealnym instrumentem. Dba o emocje, oddech i charakterystyczny tembr głosu każdego ucznia. Głos to piękny śpiew! Głos to wyraz naszych myśli i emocji! Głos to nasze narzędzie komunikacji! DBAJ O SWÓJ GŁOS!

 

Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chóralnej "Cantica Cantamus" działa w obszarze chóralistyki. Organizuje koncerty, warsztaty oraz inspiruje do tworzenia muzyki chóralnej. 


 

Chór powstał w listopadzie 2016 roku. Złożony z ludzi kochających muzykę i śpiew w różnym wieku. Od podstaw zaczynali swój warsztat wokalny i repertuarowy.  

Stowarzyszenie Muzyczne
CHÓR CONCENTUS

Celem Stowarzyszenia jest: upowszechnianie kultury muzycznej, rozwijanie zamiłowań muzycznych, umacnianie więzi międzyludzkich. 

 

Aleksandra Borowiecka - blogerka chóralna. Propaguje chóralistykę, edukację muzyczną jako formę rozwoju osobistego, nauki współpracy. Wierzy w mindchórness i mądrą edukację muzyczną.  

 

 

JazzState wraz z Fundacją Muzyczni Czarodzieje realizuje inicjatywę UFO Kultura Ufa Miłości.
Jej celem jest umożliwienie osobom z różnorodnymi ograniczeniami, barierami, wykluczonym społecznie dostęp do muzyki, zarówno w roli odbiorcy, jak i twórcy.
Odbyła się już w zakładzie poprawczym dla dziewczyn, zakładzie karnym dla mężczyzn, miejskim ośrodku pomocy społecznej oraz hospicjum.
Stowarzyszenie Psychologowie i Psychoterapeuci dla Społeczeństwa powstało jako kontynuacja działań specjalistów zdrowia psychicznego z całej Polski, którzy pod wspólnym szyldem udzielali bezpłatnej pomocy psychologicznej podczas 1. fali pandemii koronawirusa. Członkowie organizacji zajmują się również psychoedukacją oraz organizują wydarzenia integrujące środowisko profesjonalistów.
.
.
Celami Stowarzyszenia są: popularyzowanie muzyki, kultury i sztuki, wspieranie rozwoju artystów-muzyków, upowszechnianie kultury muzycznej.

 

Fundacja promująca muzykę operową i rozwój artystyczny.

 

Studi0 Głosu "WokalKołcz" w Warszawie założone przez Patrycję Serafin - polonistkę, logopedkę, andragoga.  Reprezentuje holistyczne podejście do głosu - zarówno mówionego jak i śpiewanego. Łączy aspekty logopedyczne że sztuką wokalną i odwrotnie. Pracuje z młodzieżą oraz dorosłymi - wokalistami, aktorami, lektorami.

 

 

Specjalista Public Relations z międzynarodowym doświadczeniem i nauczyciel kreatywnego pisania. 

.

Jesteśmy grupą mam, które postanowiły rozwijać swoją pasję w towarzystwie naszych małych dzieci. Śpiewamy, spotkamy się, wymieniamy ubrankami i wspieramy w codziennych wyzwaniach macierzyństwa i rozwoju. Dzielimy się swoimi historiami i zachęcamy inne mamy do zakładania podobnych chórów.

Szkoła działa od 6 lat w Nowym Sączu. Właścicielką Szkoły jest Monika Rębilas, która prowadzi indywidualne zajęcia ze śpiewu. Do szkoły uczęszczają dzieci od najmłodszych lat, ale także osoby dorosłe. W szkole ćwiczymy emisję głosu rozrywkową i klasyczną, dykcję, poprawy oddech oraz rehabilitujemy głosy techniką Dr Vox/Lax Vox.

 

Studio nauki śpiewu, dykcji, aktorstwa i tańca.

Patrycja Kawecka - Czerska MUZOFILIA. Piosenkarka, trener wokalny, producent, song writer, pedagog .
Pracownia Śpiewu mieści się w samym centrum Warszawy, koło Metra Uniwersytet. Jest otwarta na ludzi wrażliwych i poszukujących swojego prawdziwego głosu.

.

Jeśli jest Ci bliska misja konferencji MAM GŁOS, dołącz do nas!
Nie zwlekaj. Możesz włączyć się w nasze działania w każdej chwili.
Zapraszamy. dowiedz się więcej.