o głosie

Zacznij marzyć

Włącz muzykę, która dobrze Cię nastraja (Może to być bossa nova, muzyka do medytacji, misy tybetańskie, jazz, chorał gregoriański, dźwięki natury, preludia i fugi Bacha)

Otwórz okno i zacznij głęboko oddychać.

Czas się prawie zatrzymał. Płynie leniwie, bez pośpiechu.

Weź dużą białą kartkę, długopisy, kredki, pastele, farby, flamastry, pióra.

Wyobraź sobie, że znikają wszystkie przeszkody - materialne, osobiste, rodzinne i możesz zrobić co tylko chcesz. Masz nieograniczone możliwości. Możesz pojechać gdzie chcesz, pracować, zwiedzać, uczyć się, odpoczywać. Nie ma granic. To jest początek nowego życia - czysta kartka.

Teraz zapełnij ją marzeniami. Weź bardzo głęboki wdech i zacznij pisać, rysować, naklejać. Szukaj zdjęć miejsc, które chcesz odwiedzić, domów, hoteli, cudów natury, architektury. Potem wyobraź sobie z kim chcesz spędzać czas i podróżować, jacy ludzie Cię otaczają, co jeszcze chcesz robić, czym się zajmować? Kajaki, jacht, wspinaczka, narty, pływanie w turkusowym morzu, jazda konna, safari. Myśl o tym co sprawi Ci prawdziwą przyjemność. Marzenia będą wywoływać uśmiech na Twojej twarzy. List miłosny, niespodzianka, Nowy York, własna książka, chcę umieć śpiewać, tańczyć, zagrać w filmie, mieć fantastyczną kuchnię, żeby gotować w niej autorskie potrawy. Chcę pięknie wyglądać.

Jeżeli na początku nic nie przychodzi Ci do głowy i czujesz się dziwnie to nic. To naturalne. Oddychaj spokojnie, pozwól myślom napływać swobodnie. Najpierw będą nieśmiałe, ale za chwilę poczujesz jak przychodzą nie wiadomo skąd. I są bardzo kolorowe i różnorodne.

Marzenia to pierwszy krok do odmiany swojego życia, do szczęścia i harmonii. Dopisuj codziennie coś nowego na swojej kartce, jak się zapełni, weź nową.

Eliza Szulińska

różowa elNazywam się Eliza Szulińska i od ponad 10 lat uczę śpiewu. Chcę, aby jak najwięcej ludzi mogło cieszyć się pięknym i zdrowym głosem.  Śpiew wyzwala radość, optymizm, niespotykane pokłady energii i siły. Każdy człowiek może czerpać z tego wielką przyjemność. Stale poszukuję metod wspomagających rozwój wokalistów zarówno początkujących, jak i koncertujących. Mimo klasycznego wykształcenia uczę gatunków: musical, jazz, piosenka aktorska. Jeśli chcesz przeczytać więcej zapraszam do BIO