Eliza Szulińska

Inicjatorka konferencji MAM GŁOS. Od 20 lat specjalizuje się w szkoleniu głosów, prowadzi warsztaty dla nauczycieli śpiewu i dyrygentów chóralnych, indywidualne konsultacje, szkolenia online i kursy stacjonarne. Pracuje z osobami ze świata sztuki, nauki, biznesu i dyplomacji. Absolwentka UMFC w Warszawie w specjalnościach: Dyrygentura Chóralna i Wokalistyka oraz Podyplomowych Studiów Coachingu i Mentoringu SWPS. Odbyła także staż w zakresie nauczania i rehabilitacji czynnościowych zaburzeń głosu mówionego i śpiewaczego.  W centrum jej zainteresowań znajduje się głos rozumiany jako ekspresja ciała, umysłu i emocji. Od 2020 roku honorowy członek Stowarzyszenia Artystów Euforis. Stale się rozwija i kształci, poszukuje nowych form wyrazu, eksperymentuje, inspiruje ludzi do twórczego życia, głębokiego oddechu, odwagi w realizowaniu życiowych celów. Więcej. 

Fot. Kinga Michalska

Iwona Wach

Prezes Stowarzyszenia Artystów Euforis. Współzałożycielka, współwłaścicielka i Członkini Zarządu w Genomed S.A. - firmy zajmującej się diagnostyką genetyczną, sekwencjonowaniem i syntezą DNA oraz badaniami genetycznymi. Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu i zajmuje się sprzedażą i marketingiem dla klientów naukowych. Absolwentka Akademii Psychologii Przywództwa (APP) w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Prelegentka I Ogólnopolskiej Konferencji Mam Głos

Barbara Tritt

Śpiewaczka - sopran. Nauczycielka śpiewu. Kieruje kilkoma instytucjami zajmującymi się działalnością artystyczną i dydaktyką. Prowadzi szkolenia z emisji głosu, a także pracuje jako rehabilitant głosu. producentka, koordynatorka.

 

Olga Rusin

Śpiewaczka, aktorka, nauczycielka śpiewu oraz impostacji głosu, członek zarządu Stowarzyszenia Artystów Euforis.

Katrin Flaumenhaft 

Autorka Metody Skandynawskiej, która polega na nauce dowolnego języka bez dodatkowych opłat, we własnym domu i bez nauczyciela. Katrin Flaumenhaft jest specjalistką z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie nauczania języków obcych, a także dyplomowanym psychologiem klinicznym. Ukończyła studia w Sydney w Australii. Wcześniej kształciła się i mieszkała w wielu krajach, m.in. w Anglii, Australii oraz Szwecji.

Stworzenie Metody Skandynawskiej jest ukoronowaniem jej rozległego doświadczenia jako psychologa klinicznego i specjalisty nauki języków obcych.

Kinga A. Wojciechowska 

Właścicielka wydawnictwa Presto Publishing. Absolwentka SGH z bogatym doświadczeniem biznesowym (PR, doradztwo, franchising). Studiowała muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim.

W 2011 roku stworzyła kwartalnik "Presto Muzyka Film Sztuka", jedyny w Polsce, nowoczesny w formie, ciekawy i przystępny w teści, magazyn o kulturze i sztuce, inspirujący czytelników do twórczego życia. Aktywność wydawnictwa wzmacniają: portal prostoomuzyce.pl, społeczność na Facebooku (Presto Muzyka Film Sztuka, Magazyn Presto Junior) i Instagramie (@PRESTO.ispiruje), projekty edukacyjne, warsztaty, stając się wszechstronną platformą do rozmów o sztuce i działań na rzecz promowania kultury wysokiej i twórczego życia.

Kinga A. Wojciechowska jest aktualnie zaangażowana w rozwój nowego tytułu w portfolio wydawnictwa: Presto Junior, dla czytelników w wieku 6-12 lat, który prowadzi wspólnie z 9-letnią córką. To interaktywny drukowany kwartalnik inspirujący dzieci do twórczego życia.

Kinga żegluje, jeździ na nartach, uprawia nordic walking, chodzi po górach, spaceruje nad morzem, jest miłośniczką dobrej sztuki i ciekawych ludzi.

 

Janusz Dziewit 

Dyrektor zarządzający, konsultant, trener, mentor. Twórca metodologii „Modelowania Kompetencji” ukierunkowanej na niwelowanie luk kompetencyjnych. Wykładowca tematyki z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie SWPS, Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, Collegium Nobilium Opoliense. Członek Rady Programowej Wydziału Zarządzania w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. ExperumHR

Prelegent I Ogólnopolskiej Konferencji Mam Głos

 

Zuzanna Skorupka 

Dyplomowany coach i tutor Indywidualnego Programu Rozwojowego TDJ Foundation. Familiolog oraz wykładowca na Uniwersytecie Śląskim. Absolwentka Doradztwa Filozoficznego i Coachingu oraz Nauk o Rodzinie na Uniwersytecie Śląskim w ramach Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych. Współautorka artykułów “The Power of Fertility and Its Importance for the Concept of Sustainable Development” oraz "Jak rozmawiać by uchronić dziecko przed uzależnieniami? Szkic problemu”. Były koordynator ds. organizacji studenckich w Wydziałowej Radzie Samorządu Studenckiego.

Olga Kozłowska 

Psychoterapeutka. Pieśniarka. Badaczka głosu.

 

Krzysztof Dudzik

Dyrygent chóralny, edukator muzyczny, psycholog, psychoterapeuta.

Barbara Marczak

Nauczycielka, aktywna zawodowo multiinstrumentalistka. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziałach: instrumentalny oraz dyrygentura symfoniczno-operowa. Jako nauczycielka pracuje z dziećmi, studentami oraz dorosłymi. Jest członkinią Orkiestry Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Założycielka stowarzyszenia Artystycznego Muzykujemy. Prowadzi w socjal mediach kanały edukacyjne, w których zwraca uwagę na problemy młodych muzyków. Prywatnie mama Gustawa i żona trębacza, z którym dzieli swoją pasję, jaką jest muzyka.

Teresa Ulanowska 

Socjolożka, pedagożka, kulturoznawczyni, terapeutka, edukatorka Pozytywnej Dyscypliny.

Mateusz Adamczyk

Wykładowca i popularyzator wiedzy o języku.

Anna Proszowska-Sala

Specjalistka w zakresie strategii komunikacji i budowania marki artystycznej. Executive i career coach. Jej misją jest wyposażenie artystów muzyków w wiedzę niezbędną do tego, aby efektywnie działać we współczesnym świecie i mieć na niego wyższy wpływ. Prowadzi autorskie wykłady i programy rozwoju kariery artystycznej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina oraz Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Twórczyni i prowadząca Marka Artysty Muzyka - Masterclass. CEO Citybell Consulting oraz MarkaArtysty.pl. Absolwentka Woman's Leadership Development Programme na University of Oxford. Ukończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoring na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Pierwsza część jej zawodowego życia była związana z muzyką. Ukończyła Uniwersytet Muzyczny w Salzburgu w klasie klawesynu prof. Elżbiety Chojnackiej oraz prof. Kennetha Gilberta jak również Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie klawesynu prof. Leszka Kędrackiego. Koncertowała w kraju i za granicą. Brała udział i nadzorowała realizację ponad 150 projektów doradczych i komunikacyjnych o randze krajowej i międzynarodowej dla biznesu oraz instytucji publicznych, a w kreowanych przez nią i jej zespół przedsięwzięciach komunikacyjnych i wydarzeniach wzięło udział ponad 200 tys. osób. Marka Artysty

 

Justyna Dziuma

Fundatorka i prezeska Fundacji Chórtownia; Współzałożycielka Akademickiego Zespołu Muzycznego Politechniki Śląskiej oraz Chóru Mieszanego Klaster.

 

Iwona Melson

Profesor Sztuk Muzycznych związana z Akademią Muzyczną w Katowicach, Kierownik Artystyczna i Dyrygent Śląskiego Chóru Górniczego Polonia Harmonia Dyrektor Artystyczna Śląskiego Związku Chórów i Orkiestr.

Aleksandra Szymańska

Rytmiczka, dyrygentka chóralna, animatorka kultury, nauczycielka w szkołach muzycznych I stopnia i Policealnym Studium Animatorów Kultury SKIBA we Wrocławiu.

Sebastian Sikora

Muzyk, pedagog, chórmistrz, dyrygent, logistyk. Doktorant na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w dyscyplinie sztuki muzyczne.

 

Basia i Jurek Banaszewscy 

Urodzeni społecznicy. Mieszkają w Gdańsku. W roku 2018 założyli i dotychczas prowadzą stowarzyszenie
MUZYKALITURGICZNA.PL.

Stowarzyszenie to realizuje kilka projektów:

-ogólnopolskie warsztaty "Muzyka Duszy" odbywające się raz w roku w Gdańsku w weekend uroczystości Bożego Ciała, gromadzi ok. 140 uczestników,

- Sobotnie Warsztaty Wokalne, impreza jednodniowa o charakterze lokalnym, odbywające się raz w miesiącu, ok. 40 uczestników,

- Gdańska Szkoła Kantorów, dwuletnie studium dla zaawansowanych ok. 15 uczestników w kolejnych edycjach.

Oprócz tego angażuje się w inne aktywności związane ze śpiewem wielogłosowym o charakterze kulturotwórczym.

Basia (alt) i Jurek (tenor) śpiewają w scholi parafialnej parafii Chrystusa Zbawiciela w Gdańsku.

Katarzyna Konciak i Wojciech Hazanowicz 

Założyciele i opiekunowie Orkiestry Społecznej, członkowie zarządu stowarzyszenia JM Poland, twórcy start-upu technologicznego Muzaic. Katarzyna - animatorka kultury, działaczka społeczna, managerka projektów, organizatorka wydarzeń artystycznych i edukacyjnych w dziedzinie muzyki. Wojciech - muzyk, dyrygent i działacz społeczny, wieloletni dyrektor Polskiej Orkiestry Młodzieżowej a także prowadzący warsztaty z improwizacji i kompozycji w Polsce, Belgii, Brazylii, Chinach i Niemczech.