o głosie

Wdzięczność

Jednym z trzech filarów w sukcesu w każdej sferze życia jest zdolność do odczuwania i okazywania wdzięczności. Dotyczy to życia prywatnego, relacji z bliskimi, a także przedstawicieli wszelkich zawodów w tym artystów. Podziękuj po koncercie wszystkim osobom, które to wydarzenie współtworzyły. Nie wszystkie są widoczne i dlatego zdarza się, że są pomijane - podziękuj swojej Publiczności oraz osobom, które były zaangażowane w produkcję – pracownikom technicznym, odpowiadającym za promocję, koordynatorom, wolontariuszom, itd. To świadczy o Twojej wielkości i formacie.

Przeciwieństwem tej postawy jest postawa niewdzięczna, dotyczy egocentryków lub ludzi krótkowzrocznych, których nie nauczono savoir – vivre’u. Osoby takie nie dostrzegają innych ludzi, wydaje im się, że do wszystkiego doszli sami, ignorują pracę tych, których wysiłki składają się na ich sukces. Są to osoby skrajnie małostkowe lub nieświadome. Jeśli ich zachowanie wynika tylko z nieświadomości i niewłaściwych wzorców – jest nadzieja na zmianę.

Tymczasem dziękuję Wszystkim, którzy tu zaglądacie i serdecznie Was pozdrawiam.

Eliza Szulińska

 

Jeżeli masz pytania, napisz:

Eliza Szulińska - fb

eliza.szulinska@gmail.com

kwaddrattNazywam się Eliza Szulińska i od ponad 10 lat uczę śpiewu. Chcę, aby jak najwięcej ludzi mogło cieszyć się pięknym i zdrowym głosem.  Śpiew wyzwala radość, optymizm, niespotykane pokłady energii i siły. Każdy człowiek może czerpać z tego wielką przyjemność. Stale poszukuję metod wspomagających rozwój wokalistów zarówno początkujących, jak i koncertujących. Mimo klasycznego wykształcenia uczę gatunków: musical, jazz, piosenka aktorska. Jeśli chcesz przeczytać więcej zapraszam do BIO