kim jesteśmy?

Inicjatorką konferencji jest Eliza Szulińska
Ekspertka w dziedzinie kształcenia głosów, producentka, coach, inspiratorka. Więcej informacji.

  - Spotkałam setki ludzi, którzy wyrzekli się pasji śpiewania, ponieważ w dzieciństwie ktoś im powiedział, że nie mają głosu. Jesteśmy chyba jedynym krajem na świecie, w którym śpiew nie jest powszechny, naturalny i radosny. Śpiew w Polsce wiąże się często ze wstydem, oceną, oczekiwaniami kariery i presją. Dlatego wzywam wszystkie świadome osoby: ekspertów, pasjonatów, znawców i miłośników śpiewu do połączenia sił i energii! Rozpocznijmy wielką kampanię promującą śpiew.
LOVE  

Głównym organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Artystów Euforis

Stowarzyszenie zajmuje się interdyscyplinarnymi działaniami artystycznymi. Łączymy pasjonatów z profesjonalnymi nauczycielami różnych dziedzin sztuki, a także osoby ze świata nauki i biznesu. Promujemy twórczy styl życia. Sprzyjamy wymianie i inspiracji. Zachęcamy wszystkich wrażliwych ludzi do działań twórczych, artystycznych eksperymentów i odkryć. Od ponad 10 lat organizujemy cyklicznie warsztaty wokalne w różnych miejscach w Polsce, a także warsztaty, koncerty, wystawy i happeningi. Tworzymy także warsztaty online, dzięki którym osoby, które mieszkają w mniejszych miejscowościach mogą otwierać się na kulturę.  

 

Organizatorzy konferencji:

 

Iwona Wach
prezes Stowarzyszenia Artystów Euforis.
Członek Zarządu Genomed S.A.

Justyna  Maj - Selwant
artystka, producentka, koordynatorka

Barbara Tritt
Śpiewaczka - sopran. Nauczycielka śpiewu. Kieruje kilkoma instytucjami zajmującymi się działalnością artystyczną i dydaktyką. Prowadzi szkolenia z emisji głosu, a także pracuje jako rehabilitant głosu. producentka, koordynatorka.

Elżbieta Izdebska
Śpiewaczka, psycholog, nauczycielka śpiewu, producentka. W pracy nad głosem wykorzystuje wiedzę i narzędzia psychologiczne. W trakcie szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Więcej.

Kamil Gojowy

Dyrygent chóralny, śpiewak, kompozytor, młody publicysta. Instruktor wokalny w Chórze Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Specjalista ds. zarządzania nowymi mediami. Zapalony działacz kulturalny i animator życia muzycznego. Zajmuje się edukacją muzyczną od dzieci po seniorów. Z wieloma sukcesami prowadzi amatorskie zespoły śpiewacze na Śląsku.  

Patrycja Sochowska
Coach. Więcej.

Renata Bartysiewicz
Muzykolog, muzyk, prawnik

Aleksandra Cekus
Inżynier, studentka, pasjonatka śpiewu.